Instagram Takipçi Kasma 2018

Instagram Takipçi Kasma 2018

                                                                                                     Instagram Takipçi Kasma 2018

Instagram’da takipçi kasmak  için kendinizinkine benzer hesap ve toplulukları takip edin. Örneğin gezi ile ilgili instagramda resimler yüklemeyi seviyorsunuz #Gezi hashtagı ile arama yaptığınızda bu alanda popüler sayılabilecek ve takipçisi ok olan kişileri takip edin böylece instagram hesaınız da bu kişilerin paylaşımları gözükecektir.

Instagram Takipçi Arttırma
En çok ilgi çeken  fotoğraflara bakın  ve sizde bu tarz fotoğrafları  yayınlayın benzer ilgiyi kısa zamanda göreceğinizden eminim. Sizde paylaşımlarınız da bu tarz hashtag kullanmayı unutmayın 

Resimleri beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın
İlk konuda bahsettiğim gibi kişileri takip ettikten sonra bu kişilerin paylaştığı resimleri beğenmeyi ve mutlaka yorum atmayı unutmayın. Diğer insanlar sizi görsün.
Birde dikkat edilmesi gereken husus şu  kişinin resminin altına yorumu düzgün yapın. Abla yada abi çok süpersin keşke bende öyle olsam gibi eziklikler yapmayın.
Unutma instagramda takipçi kasmak istiyorsan hayatta da olduğu gibi bencil, egoist ve ben merkezcil olman insanlara her şeyi sunmaman gerekiyor.
Kendi fotoğraflarınız da ki yorumlara yanıt verin
İnsanlar sizi takip etmeye başladığında ve resimlerinize yorum yazdığından onlara cevap verin. Bu onlara verdiğiniz değeri gösterir ve bir muhabbet ortamı yaratır!
Bir yorumda 3 kelime kullanılmış ise siz bu yoruma 6 kelime ile cevap verin. Değeriniz az 1 kelime ile cevap verirseniz değeriniz fazla olur. Şuan çok saçma bir cümle okuduğunuzu düşünebilirsiniz. Lakin bunu sadece İnstagram yorumda değil Facebook veya whatsapp da da deneyin farkı göreceksiniz 
Hesabınızı Facebook hesabınıza bağlayın
İnstagramın sahibi artık Facebook ve siz hesabınızı hala facebook’a bağlamadı iseniz İnstagram Takipçi Arttırma hayalinden vazgeçin. Size yararı şu olur hali hazırda birçok arkadaş ve takipçiniz olan bir

Facebook hesabınız var ve instagram hesabınızı da bağladıysanız burada paylaştığınız her fotoğraf Facebook hesabınızda da gözükür. Dolayısı ile daha çok kişiye erişiminiz olur ve takipçiniz de artar.

Popüler Hashtag’ları araştırın
İnstagram Takipçi Arttırma
İnstagram Beğeni Arttırma
İnstagram Yorum  Arttırma

2018-11-19 12:31:20

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

Instagram Takipçi Arttırma Yolları

Sosyal medya pazarlama stratejileri içinde, firmanızın tanıtımını yapmak, daha çok müşteri kitlesine ulaşmak ve dolayısıyla satışlarınızı artırmak için İnstagram oldukça önemli bir

Instagram’da Takipçi Arttırmanın Yolları

Instagram’da Takipçi Arttırmanın Yolları

                                                         

INSTAGRAM GUNCELLEMELERINDEKI YENILIKLER

INSTAGRAM GUNCELLEMELERINDEKI YENILIKLER

İnstagramın Yeni Güncellemesi İle Gelen Yenilikler  Oca 5, 2017  Instagram Güncel Blog İnstagram uygulaması cep telefonları üzerinde belirli süreler ile birlikte güncellenir.

-->