Instagram Takipçi Günlüğü 2018

Instagram Takipçi Günlüğü 2018

    Instagram takipçi hilesi 2018 ınstagram hesabınıza en kolay takipçi atma yoludur . Kimi Instagram hesaplarında takipçinin çok olduğunu ancak beğeni oranının yetersiz olduğunu görürsünüz. Bunun sebebi, artan takipçilerin çoğunun aktif hesaplar olmaması ya da bot hesaplar olmalarıdır. Oysa bu site veya kişinin profili için bir dezavantajdır. Takipçi sayınızı arttırırken buna dikkat etmeniz, güvenilir sitelerden veya uygulamalardan hizmet almanız önemlidir. Beğeni hilesi, yorum hilesi, video izleme hilesi de diğer hileler arasındadır. Takipçi sayınız az olduğu için öne çıkamadığınız ya da yeni açılmış bir hesap olduğunuz durumlarda, takipçi hilesine başvurmanız kısa sürede uzun yıllar boyunca elde edemeyeceğiniz popülerliği size kazandırır ve bir anda yıllardır açık olan bir hesaba dönüşürsünüz.

Takipçi Sayısı Arttırma
Instagram takipçi sayısı arttırma işlemini yapmak isteyenler örneğin 5000 takipçi hilesini kullanabilirler. Sistem sayesinde takipçi sayınızı arttırmanız mümkündür ve bunun için sadece mevcut siteden veya uygulamadan kendi hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Güvenilir olmayan kimi yazılımlar, hesabınızı ele geçirir ve sizin yerinize paylaşım yapmaya başlar. Rekabet ortamı sosyal medyada bu kadar fazlayken ve Instagram kullanıcıları gün geçtikçe artarken, farklı kitlelere ulaşma konusunda Instagram politikanızı doğru yönetmeniz önemlidir. Aksi halde hesabınız askıya alınabilir ve zarara uğrayabilirsiniz. Instagramda elde edeceğiniz takipçiler sayesinde beğenileriniz de aynı oranda artacak, zararlı hesaplardan uzak durarak güvenilir ve organik şekilde takipçilerinizi arttırabileceksiniz. İşlemi yapmadan önce ufak bir araştırma yapmanız, dolandırıcılardan uzak durmanız için yeterlidir.

2018-11-19 13:44:12

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takip Beğeni Günlüğü

Instagram Takip Beğeni Günlüğü

      Instagram dünyanın en çok kullanılan sosyal medyalarından biridir. Instagramın bu denli çok kullanılmasının sebebi  hem fotoraf paylaşımı hem story paylaşımına

INSTAGRAM TAKİPCİ HİLESİ 2018

INSTAGRAM TAKİPCİ HİLESİ 2018

                                                         

INSTAGRAM TAKİPCİ HİLESİ

INSTAGRAM TAKİPCİ HİLESİ

                                                         

-->