Instagram Taipçi Kasma Yolları

Instagram Taipçi Kasma Yolları

                                                                                                                       Instagram Taipçi Kasma Yolları

      Instagram takipçi kasma yolları olarak sayabileceğimiz binlerce yol var aslında. Önemli olan doğru bir planlama ile yola  devam etmekte. Öncelikle İnstagram üzerinde yüklü takipçiler kazanmak herkesin hayallerinden biri olduğunu sizlere söylemeliyim. Anlayacağınız bu konu üzerinde rakipleriniz oldukça fazla. İnstagramı tanırsanız takipçi olayı aslında çok basit. 
     Genellikle İnstagram kullanıcıları takipçi hilelerine başvurarak takipçi kasma yoluna giderler. Bu tarz siteler siz kullanıcıların şifrelerini ele geçirerek kötü yönde kullanabilir. Bu durum eminim ki hoşunuza gitmeyecektir. Üstelik o tarz sitelerden gelen takipçiler, sizinle aynı amacı paylaştıkları için genelde takip ettiklerinden sizleri çıkartmayı amaçlar. Buda 0 olan bir değeri 0 yapmaya eş değerdir. Lafı fazla uzatmadan dikkat edeceğiniz maddelere geçmek istiyorum.
     En önemli kurallardan birisi, paylaştığınız fotoğrafın altına kullandığınız etiketlerden birisidir. Çoğu kişi kafasına göre, o anı özel kılan etiketler tercih etmektedir. Örnek olarak İstanbul temalı bir fotoğrafta #france dile bir etiket kullanımı oldukça yanlış bir davranıştır. Bu orada sizi tanımayan kişilerin veya genel olarak İnstagram platformunda görünmenize yol açar. Sizi tanımayan kişi güzel veya yakışıklı değilseniz sizi takip etmez. Bu yüzden böyle ataklara girişmek için bu 2 faktörden birisi sizde olmalı.
      İnstagram takipçi arttırma yollarından birisi de kendinizi en iyi şekilde anlattığınız bir hikaye döngüsüne yani profil yapısına sahip olmalısınız. Genelde ciddi nitelik taşıyan profiller takipçi konusunda her daim öndedir. Profil alanınıza gereksiz bilgiler ile doldurmazsanız sizin için daha iyi olabilir. Bu alan Google Arama Motorlarında da index aldığı için sizin adınızı Google Arama Motoruna yazan kişi bile sizi oradan bulabilir.

2018-11-19 12:52:25

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Popüler Olma Yolları

Instagram Popüler Olma Yolları

Evet, yeni bir konuyla daha karşınıza çıkıyoruz. instagram’da popüler olma yolları hakkında detaylı bir şekilde yardımcı olmaya çalışacağız. İşte sizlere detaylı bir şekilde; ”Instagram’da

Instagram Beğeni Arttırma Yolları

Instagram Beğeni Arttırma Yolları

Instagramda beğeni toplamak ve takipçi sayısını arttırmak ufak ipuçlarıyla çok kolay. Hashtaglarla kişilere ulaşma yoluna giden instagram amacına ulaşmış gözüküyor. Birçok ünlünün

Orjinal  Instagram beğenisi nasıl arttırılır?

Orjinal Instagram beğenisi nasıl arttırılır?

                                                         

-->