INSTAGRAM GUNCELLEMELERINDEKI YENILIKLER

INSTAGRAM GUNCELLEMELERINDEKI YENILIKLER

İnstagramın Yeni Güncellemesi İle Gelen Yenilikler

   Instagram Güncel Blog

İnstagram uygulaması cep telefonları üzerinde belirli süreler ile birlikte güncellenir. Bu güncellemeler ile birlikte birçok yenilik  telefonunuza yüklenir. İnstagram içerisinde vakit  geçirirken bu yenilikleri mutlaka fark edebilirsiniz. Çünkü instagram tarafından gelen mesaj ya da tanıtım sizlere yardımcı olacaktır. İnstagram takipçi hilesi olarak bu yeniliklere güncellemelere takılmayan tek site olan https//:takipcok.com  ile birden fazla anında takipçi gönderebilirsiniz.

İnstagramın En Son Güncelleme yeniliği

İnstagram içerisine yaklaşık bir hafta önce yeni güncelleme geldi. Cep telefonlarının bu güncellemeyi otomatik yapması ile birlikte uygulamanın hikaye alanına yenilikler eklendi.

Uygulama Programları İle Yenilikler

İnstagram içerisinde yeniliklerin gerçekleşmesi ile birlikte cep telefonlarının uygulama bölümlerinde de değişiklikler yaşanmıştır. Bu anlamda günden güne artan program ile birlikte instagram içerisinde birden fazla alanda aktif olarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Takipçi Kontrolü: Yapılan yeni programlar çerçevesinde takipçilerinizi kontrol edebilir ve sizi takipten çıkaran kullanıcıları anında öğrenebilirsiniz. Bu program sayesinde sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kullanıcılar da görüntülenir.

Fotoğraf Photoshop: İnstagrama ekleyebileceğiniz fotoğraflar için sayısız photoshop programı uygulamalar üzerinde yer alır. Bu programlardan herhangi birini kullanarak fotoğraflarınızı birleştirebilir, renklerini ve derinliklerini değiştirebilir, simge ve ikon ekleyebilirsiniz. Bu alanda da son zamanlarda kartpostal yapım özelliği olan programlar ön plandadır. Resimlerin aşırı derinlik kazanması son zamanda popüler olan ayalardır.

Video Düzenleyici: Son günlerde en çok kullanılan programlardan bir diğerini ise video düzenleyicileri oluşturur. Bu anlamda çektiğiniz bir video üzerinde müzik ekleyebilir. Videoyu daha hızlı ya da daha yavaş hale getirebilirsiniz. Yapacağınız düzenlemeler ile birlikte videonuzu belirli süre dahilinde instagrama ekleyebilirsiniz.

İnstagramı Yenilikler İle Birlikte Kullanın

İnstagrama gelen yenilikler ile birlikte kullanmanız hem beğeni hem de kullanıcı sayısını etkiler. Bu anlamda kendinize çok daha eğlenceli videolar çekebilir ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Hem yeni programlardan hem de instagramın yeniliklerinden yararlanarak instagram kullanımınızı daha aktif ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda yeni eklenen fotoğraf programları da fotoğraflar üzerinden inanılmaz değişimler yapmakta. Bu değişimler üzerinden beğenmediğiniz bir alanı ya da bölgeyi değiştirebilirsiniz. Fotoğraf eklerken yer bildirimi yapmanız, fotoğrafta olan kişileri etiketlemeniz ve bol hashtag kullanmanız da instagram takipçi sayınız üzerinde etkili olacaktır. Bütün konuları dikkate alarak kullanımlarınızı olumlu olarak değiştirebilirsiniz. Hikayelerinizde de bu etiketleri ve yer bildirimlerini kullanmanız sizin ile birlikte o alanda etiket ve yer bildirimi yapanları sizlere gösterecektir. Bu sayede diğer insanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

2018-11-13 11:17:58

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram'da Beğeni Alma

Instagram'da Beğeni Alma

Instagram'da bayıldığımız birçok özellik var. Hayatımızda olan biteni arkadaşlarımızla paylaşmak, yeni insanlarla tanışmak, zihnimizi yeni deneyimlere açmak ve farklı bakış açıları

Instagram Takipçi Kasma 2018

Instagram Takipçi Kasma 2018

                                                         

Instagram Beğeni Takipçi Hilesi

Instagram Beğeni Takipçi Hilesi

       Instagram en aktif ve en çok kullanılan sosyal medyadır. Böyle çok kullanılmasının sebeplerinden biri hem fotoğraf paylaşımı, story, video paylaşımı olmasıdır.

-->