Instagram Fenomenlik

Instagram Fenomenlik

                                                                                                                                                        Instagram Fenomenlik

     Her geçen gün  binlerce kişi Google’da Instagram’da nasıl fenomen olabilecekleri hakkında arama yapıyor. Instagramda fenomen  olmak, günümüzde geçerli bir kariyer. Bu, hafife alınacak bir şey değil. Tüketiciler sosyal medya hesaplarını  seviyor ve insanlar da bütün kariyerlerini bunun üzerine kuruyor. Böylesine bir kariyer seçeneğinin avantajlı yönlerinden yararlanmak, iyi bir fikir olabilir.
Çoğu insan, günlük işlerini bir kenara bırakıp kendilerini Instagram takipçisi kazanmaya adayamaz. Buna rağmen, Instagram pazarlama sektörü ve kişisel markasını oluşturmak isteyen herkes için büyük bir potansiyel taşıyor.
    Sosyal medya olabildiğince eğlenceli bir mecra. Burada önemli olan ise takipçi çekmek için bir çıkış noktanız olması. Kendi markanızsınız ve buna odaklanmanız gerekiyor. Konsept açısından takipcok.com bunun için harika bir örnek. Bu konsept altında fotoğraf ipuçları ve eğlenceli gerçeklere yer veriliyor. photogeekdom’un odak noktası fotoğrafçılık yeteneğini geliştirmeye yarayan içerikleri bir araya getirmek.
     Eğer Instagram’da çok sayıda takipçiniz olmasını istiyorsanız, düzenli periyodlarla ilgi çekici içerikler paylaşmalısınız. Starbucks gibi büyük markalar, günlük bazda ya da günün belirli saatlerinde sürekli yaratıcı içerikler paylaşıyor.
Küçük işletmeler de, yaratıcı bir Instagram stratejisiyle haftanın belirli günleri paylaşım yapabilir. İçeriklerinizin insanlara dikkat çekici gelmesi için Starbucks’ın bütçesine sahip olmanıza gerek yok. Akıllı telefonlarla çekeceğiniz fotoğraflarla hızlı ve kolay şekilde paylaşım yapabilirsiniz.

2018-11-19 12:02:39

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takip Hilesi Ve Popüler Olma

Instagram Takip Hilesi Ve Popüler Olma

Instagram geçen süre boyunca kendine bir çok yenilik ve farklılık katmaya devam ediyor. instagram’ı diğer sosyal medyalardan farklı kılan birçok özelliklerin başında sadece fotoğraf odaklı

Instagram Beğeni ve Takipçi Hilesi 2018

Instagram Beğeni ve Takipçi Hilesi 2018

        sosyal medya günümüzde küçük büyük demeden herkesin kullandığ bir sosyal medyadır. Herkes hesabını açtığı zaman  yüksek takipçisinin olmasını istemektedir.

Instagram Takip Beğeni Günlüğü

Instagram Takip Beğeni Günlüğü

      Instagram dünyanın en çok kullanılan sosyal medyalarından biridir. Instagramın bu denli çok kullanılmasının sebebi  hem fotoraf paylaşımı hem story paylaşımına

-->