Instagram Beğeni Takipçi Hilesi

Instagram Beğeni Takipçi Hilesi

       Instagram en aktif ve en çok kullanılan sosyal medyadır. Böyle çok kullanılmasının sebeplerinden biri hem fotoğraf paylaşımı, story, video paylaşımı olmasıdır. Keşfet kısmının olması ve milyonlarca kişeye ulaşma şansınız zor gibi gelebilir ama bizim yıllaradır çalıştığımız siteler üzerinden artık hiç de zor değil. Sizin yapmanız gereken tamamen instagramı ne amaçla kullanmak istedğiniz ve ona göre bi hesap açmak yada var olan hesabınız üzerinden artık sitelerimizden kendinize takipçi, beğeni, yorum, video izlenmesi atarak sayfanızı geliştirebilir aktif hale getirip  daha eğlenceli bir hesaba sahip olabilirsiniz. Bu zamana kadar bütün siteler unutup artık instagramın en iyi takipçi atma sayfasına hoş geldiniz şimdi size kısaca takipçi,beğeni, izlenme atmasını anlatacağız . 
          Instagramda takipçi atma sayfalarında herkes saatlik olarak 100-200 takipçi hakkı tanımaktadır. ama biz size kendi sitemizde saatlik 1000 adet takipçi atma hakkı tanıyoruz ve size kısa sürede istediğiniz takipçi sayısına ulaşmanıza yardımcı olmaktayız. Takipçilerinizin fazla görünmesi insanların sizi daha da fazla takip etmesine olanak sağlayacaktır.  
          Takipçi hilesini kullandıktan sonra sıra en önemli olan şeylerden birtaneside instagram beğeni hilesidir. Beğeni hilesini kullanarak takipçiyle orantılı olarak fotoğraf beğenilerinizin  artaması gerekmektedir. İnstagram algoritmik olarak beğeni sayısına entegre olarak keşfete düşmektedir yani sizin instagram beğeniz ne kadar fazla olursa o kadar keşfete düşme şansınız vardır ve hesabınızın biranda milyonlarca kişiye ulaşabilir ve buda size çok fazla yardımcı olmaktadır.Saatlik olarak sitemizden istediğiniz fotoğrafa 1000 tane beğeni atabilirsiniz. 
          Instagram keşfet bölümü kullanıcılarının en fazla zaman geçirdikleri bölümüdür. İnstagram keşte düşme şansınız olduça yüksektir. Beğenilerinizin video  izlenmelerinizin yüksek olması keşfette düşüp milyonlarca kişiye ulaşmanızı sağlar. Bu da eğer instagram  sayfanızdan satış yapıyorsanız satışlarınız çok fazla artabilir eğer kişisel  hesabınızı kullanıyorsanız binlerce takipçi kazanabilirsiniz.
        Özet olarak söylememiz gereken şu ki profesyonel ekibimizle oluşturduğumuz sitelerimizden kendinize günde binlerce takipçi, beğeni, video izlenmesi atarak instagram hesabınızı istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz . Bu işte bize destek olmanızı ister, sizlere bol takipçili instagram hesabınızda iyi günler dileriz ....

2018-11-19 13:17:06

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Fenomenlik

Instagram Fenomenlik

                                                         

Instagram Popüler Olma

Instagram Popüler Olma

       Instagram  en popüler sosyal medya platformları arasında görülen , fotoğraf ve video gibi içeriklerin paylaşıldığı bir sosyal medya platformudur. Günümüzde

Instagram Taipçi Kasma Yolları

Instagram Taipçi Kasma Yolları

                                                         

-->